Статті
Установка глибинного насоса в свердловину, фото

Установка глибинного насоса в свердловину Правильна установка глибинного насоса є гарантією ефективної роботи системи водопостачання. Насамперед потрібно виміряти ширину і глибину свердловини (колодязя).

Як вибрати циркуляційний насос?, фото

Як вибрати циркуляційний насос? У попередніх статтях ми вже писали про те, що таке циркуляційний насос і для чого він потрібен, тепер хочемо розповісти як підібрати циркуляційний насос для опалення. Слід правильно підібрати властивості, щоб вони точно відповідали потребам Вашої опалювальної системи.

Установка циркуляційного насоса, фото

Установка циркуляційного насоса Здійснюючи самостійну установку необхідно правильно вибрати розташування пристрою - вал повинен розташовуватися строго горизонтально, інакше виникнуть повітряні пробки, і підшипники залишаться без змащення і охолодження.

Будова глибинного насоса, фото

Будова глибинного насоса Будова та принцип дії різних видів глибинних насосів. Важливо знати механізм роботи пристрою для правильного вибору відповідно до потреб.

Як вибрати глибинний насос?, фото

Як вибрати глибинний насос? Вибір насоса для свердловини - відповідальна справа, адже він найважливіший вузол системи водопостачання. Існує багато різновидів поверхневих і глибинних насосів, що володіють різними технічними властивостями і вартістю.

Як вибрати насосну станцію?, фото

Як вибрати насосну станцію? Водопостачання приватного будинку або дачі складне питання, тому що вони віддалені від централізованого водопроводу. Якщо у Вас є колодязь або свердловина - у Вас обов'язково виникне питання як правильно підібрати насос для подачі води в будинок. Насосна станція покликана забезпечити необхідний тиск

Установка насосної станції, фото

Установка насосної станції Незалежно від виду водопостачання сучасні технології дозволяють сконструювати ефективну систему подачі води, яка забезпечить всі потреби користувачів. Тому і тема установки насосної станції своїми руками особливо актуальна.

Регулювання насосної станції, фото

Регулювання насосної станції Насосна станція є складною установкою, яка забезпечує будинок або дачу водою зі свердловин і колодязів. У нас на сайті Ви знайдете широкий асортимент насосів різних видів. Всі вони надійні і володіють прийнятними цінами. У даній статті ми розповімо як самостійно провести регулювання насосної станці

Установка дренажного насоса, фото

Установка дренажного насоса Установка кожного виду насоса має свої відмінності. У монтажі поверхневі насоси простіші. Дренажні глибинні насоси набагато потужніші поверхневих і застосовуються для складніших режимів, в залежності від конструкції колодязя і його специфіки.

Принцип роботи поверхневого насоса, фото

Принцип роботи поверхневого насоса Поверхневий насос застосовують як генератор напору в системах водопостачання. Він відповідає і за підйом рідини, і за транспортування її по трубах. Детально про принцип роботи таких насосів дізнаєтеся в цій статті.

Як підключити поверхневий насос?, фото

Як підключити поверхневий насос? Купивши поверхневий насос у Вас виникне запитання - як же правильно встановити його? Інструкцію по підключенню поверхневого насоса Ви знайдете в даній статті!

Підключення глибинного насосу до гідроакумулятора, фото

Підключення глибинного насосу до гідроакумулятора Для покращення конструкції глибинного насоса і продовження його служби в систему водопостачання будинку вбудовують гідроакумулятор.

Будова поверхневого насоса, фото

Будова поверхневого насоса Поверхневий насос призначений для подачі води в будинок, сад, з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей.

Як вибрати поверхневий насос?, фото

Як вибрати поверхневий насос? Вибір поверхневого насосу повинен залежати від багатьох факторів - це і ціль застосування і те, де він буде встановлюватись.

Гідрофори - опис, призначення і встановлення, фото

Гідрофори - опис, призначення і встановлення Зменшення натиску води в мережі водопроводу часто призводить не лише до її перегрівання, але і до поломки самого газового водонагрівача. Уникнути такої неприємної нештатної ситуації Вам допоможе гідрофор.