Підключення глибинного насосу до гідроакумулятора
Підключення глибинного насосу до гідроакумулятора фото

Щоб зробити конструкцію глибинного насосу кращою і максимально продовжити термін його служби, в систему водопостачання будинку вбудовується гідроакумулятор (бак).

Купити глибинний насос

Як визначити потрібний об'єм гідроакумулятора?

Для поліпшення конструкції глибинного насосу (глибинки) і максимального продовження строку служби, в систему водопостачання будинку вбудовується металевий резервуар на 200/300/500 літрів, або гідроакумулятор 50/80/100 літрів з реле тиску. Конструкцію розміщують у бетонному приміщенні.
Резервуар або гідроакумулятор призначений для того, щоб при відімкненні електрики була резервна вода, яка залежить від об'єму бака або резервуара. Гідроакумулятор на 100 літрів має резерв 35 літрів.

Ущільнення з'єднань конструкцій

Спочатку потрібно зробити обмотку металевого резервуара та гідроакумулятора (бака) - всіх з'єднань і конструкцій для запобігання негерметичності та забезпечення простоти розбирання системи під час обслуговування. Кожну поверхневу різьбу потрібно ущільнити стрічкою або паклею, адже невелика негерметичність може привести до падіння тиску і пошкодження установки.

Підключення гідроакумулятора

Наступною дією буде підключення до гідроакумулятора й автоматики. Для підключення лінії споживання до реле тиску потрібно з пластикової труби, виготовленої з пропілену, та фітингів зробити коліно. Коліно з регулятором напору приєднується герметично через латунний перехідник. За допомогою муфти здійснюється з'єднання реле з глибинним насосом. Всі наступні дії виконуються з використанням спеціального паяльника для спайки, пластикових труб та викрутки. Розпайка паяльником розведення та підключення електричної частини до регулятора тиску здійснюється вже в будинку.

 

Схема підключення глибинного насосу

Загальні правила

Схема підключення глибинного насосу

 

Зібраний вид

Глибинний насос з гідроакумулятором в зібраному вигляді

Глибинні насоси, фото